Березківський НВК ім. О.Галущинського "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний закладу"

Учнівське самоврядування школи.

Шкільна республіка " Сонячна"

Основною ланкою у становленні виховного колективу є учнівське самоврядування - самодіяльна організація дитячого життя в школі. Воно уособлює демократичну та самодіяльну атмосферу, захищає й забезпечує права всіх учасників колективу, сприяє формуванню у них громадянськості, організаторських якостей, допомагає педагогічному колективу в проведенні різноманітних заходів, виступає їх ініціатором. Загалом учнівське самоврядування є незамінним помічником педагогів.

Мета нашої діяльності:

розвивати творчі здібності дітей,їх лідерські якості;
виховувати особистість, яка здатна відповідати за свої рішення і вчинки;виховувати у детій віру у себе, в свої сили, любові до родини, до свого краю, до України;
залучати до різних видів мистецтв та культури.

Наш девіз:

Самим вирішувати,

Самим робити,

Самим відповідати.

Не стояти на місці,

А рухатись вперед.

Символом учнівського самоврядування є Герб, Гімн школи.

Гімн школи

В країні,де чистеє небо

Широкі ліси і лани

Стоять три берізки зелені

Як пам'ять про давні часи.

Школа - це поле

Широкая нива

Де пожинаються

Зерна життя

Тут діти вкраїнські

Навчаються жити

З любов'ю до праці

Свій шлях обира.

Де річка тече неглибока

З тополями серед села

Стоїть Березківськая школа

Колиска наука й добра.

Школа,як рідная ненька,

В обійми прийме завжди

Школа-це берег натхнення

Це наш оберіг на землі.

Герб Школи

Права жителів ШР "Сонячна"

• Вносити пропозиції,виступати ініціаторами справ,реалізувати свої наміри.
  • Брати участь в експериментах,конференціях,конкурсах, концертах диступах,вікторинах.
  • Оцінювати роботу жителів ШР " Сонячна" й отримувати свою оцінку, вказувати на помилки в роботі й надавати пропозиції щодо їх усунення.
  • Сприяти активізації роботи ШР "Сонячна".
  • Усі жителі ШР "Сонячна" користуються однаковими правами й однаковою мірою відповідають за виконання обов'язків.
  • Подати свою пропозицію в актив учнівського самоврядування.
  • За образу честі і гідності подати заяву в актив школи.
  • Не з'явитися на урок тільки за домовленістю з учителем або директором школи.

Жителі республіки живуть за законами дружби:

Не залишай друга в біді.Бути вірним дружбі - значить ділити з другом не тільки радість,а й горе.
Тобі не байдуже,який твій друг.Дружба- це моральне збагачення людини.Знайшовши надійного друга, ти помножуєш свої сили, стаєш морально чистішим,багатшим,красивішим.
Дружба- це насамперед віра в людину,вимогливість до неї і повинність.
Дружба й егоїзм-непримиренні й несумісні.
Дружба вчить віддано любити й стійко, мужньо ненавидіти,бути непримиренним.
Дружба випробовується в біді й небезпеці.
Умій жити так,щоб тебе з другом об'єднувала єдність духу,ідеалів. Нехай дружба буде для тебе яскравим світлом,що осяває мету життя.
Юність без вірної відданої дружби убога і порожня.Не вміючи дружити,ти обкрадаєш себе.
Дружба виховує відданість високому,ідеальному вже тому, що в дружбі більше віддають,ніж беруть, і по-справжньому здобувають лише тому,що віддають; найбагатшим стає найщедріший.
В дружбі ти проходиш справжню школу безкорисливості.Дружба дає тобі незрівнянну радість того,що ти віддав.Дружба по суті відкриває нам справжній сенс життя.